Konkursa „Supersmārts” rezultāti

Superfināla rezultāti


Šā gada 12.aprīlī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības birojā Rīgā norisinājās konkursa „Supersmārts” uzvarētāju apbalvošanas pasākums. Tā ietvaros norisinājās arī superfināls, kura mērķis bija noskaidrot, kurš no dalītās 1./2.vietas ieguvējiem tomēr ir veiklāks un erudītāks – Silva LUČAIŅINOVA un Aleksejs ALEKSEJEVS.

Superfināla dalībniekiem tika dotas 3 iespējas izspēlēt spēli. Līdzīgi kā konkursa laikā, arī šoreiz rezultātu tabulā tika fiksēts augstākais no katra spēlētāja uzrādītajiem rezultātiem.

Cīņa bija sīva un emocijas sita augstu vilni. Tomēr veiksme šoreiz bija Silvas pusē – izspēlējot spēli 2,01 minūtēs, viņai izdevās apsteigt Alekseju par 9 sekundēm un izcīnīt godpilno 1.vietu, kļūstot par planšetdatora Samsung P5110 GalaxyTab 2 īpašnieci. Savukārt Aleksejs oficiāli ierindojās augstajā 2.vietā un ieguva balvā spēļu konsoli Nintendo Wii white Family edition + Sports + Party.
Konkursa rezultāti


Cīņa par to, kurš ir veiklākais un erudītākais spēles „Supersmārts” dalībnieks, izvērtās ļoti sīva – aizvien jauni un jauni rekordi tika uzstādīti ne pa dienām, bet pa stundām un pat minūtēm.

Atsevišķi spēlētāji, cīnoties par augstajām pozīcijām spēles rezultātu tabulā, izspēlēja šo spēli pat vairākus simtus reižu. Absolūtais rekordists šajā ziņā ir Rolands LAIZĀNS – viņš nepilnu divu nedēļu laikā Smārta lomā iejutās ne vairāk un ne mazāk kā 348 reizes! Tas vien nozīmē, ka vieta Top5 spēlētāju tabulā ir nopelnīta godam.

Ja reiz pieminēts spēlētāju Top5, nevaram aizmirst arī par balvām. Un tātad...

Izspēlējot spēli 1.52 minūtēs, dalītu 1. un 2.vietu ir izcīnījuši Aleksejs ALEKSEJEVS un Silva LUČAIŅINOVA. Kurš no viņiem iegūs savā īpašumā planšetdatoru Samsung P5110 GalaxyTab 2 un kurš – spēļu konsoli Nintendo Wii white Family edition + Sports + Party, tiks noskaidrots simboliskā superfinālā, par kura vietu un laiku, kā arī noteikumiem viņi tiks informēti individuāli.

Arī 3. un 4.vieta šajā konkursā ir dalīta – to dala brāļi Rolands un Mareks LAIZĀNI, kuri par savām vietām labāko spēlētāju topā cīnījās ļoti aizrautīgi, sacenšoties gan viens ar otru, gan arī ar citiem spēlētājiem. Spriežot pēc izspēlēto spēļu skaita (skat. augstāk), Rolands LAIZĀNS ir uzskatāms turpat vai par darba tiesību un darba drošības ekspertu. Tāpēc, ņemot vērā puiša pārsteidzošo uzņēmību, LBAS neatkarīgā žūrija ir lēmusi, ka par laimīgo viedtālruņa Samsung Galaxy Ace S5830 īpašnieku kļūst tieši viņš. Savukārt Mareks LAIZĀNS turpmāk savas dzīves spilgtākos brīžus varēs iemūžināt ar fotoaparātu Samsung EC-ST77.

Veiklāko un erudītāko konkursa spēlētāju Top5 noslēdz Kārlis PĒTERSONS, kurš no saviem sīvākajiem konkurentiem atpaliek vien par 2 sekundēm. Viņš iegūst balvā mp3 atskaņotāju Samsung YP-Z3 4GB.

Vēl 15 spēlētāji, kuri tika noteikti pēc nejaušās izlozes principa, katrs saņems 2 kinoteātra „Forum Cinemas” kino kartes. Un tā – jebkuru kino seansu pēc savas izvēles jebkurā viņiem ērtā laikā varēs izbaudīt: Rinalds VAIVODIŠS, Laura DERŽAKA, Velga VECVAGARE, Linda BALODE, Ruta OBUHOVSKA, Lauris MIĶELSONS, Sorenta BEIŠĀ, Ilvars KANCANS, Denis MIYUSOV, Reinis RONIS, Rinalds ELKSNIS, Dāvis MUSKA, Marta DAMBROVA, Santa GRECKA un Laura ARNICĀNE.


Apsveicam laimīgos balvu ieguvējus!Atgādinām, ka uz konkursa balvām varēja pretendēt spēlētāji vecumā no 15 līdz 25 gadiem.

Interaktīvās spēles

Interaktīvajās spēlēs pārbaudi savas zināšanas par darba tiesībām, uzzini, cik pārliecināts esi par sevi darbā, un citus aspektus, kuri palīdzēs Tev justies droši.